FURNITURE / Sofas / Sofa 14456441

nr 1445 6441

Carl Malmsten

(1888-1972), Sverige

Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Hemmakväll. Length: 203cm, wear, damages, saknar tyg på några ställen.

SOFA, Hemmakväll. Längd: 203cm

Condition: slitage, skador, saknar tyg på några ställen

1000

SEK 1300

Monday January 31 2022
at 18:49:43